Molimo vas popunite upitnik kako bi mogli unaprijediti naše usluge.
Naziv |
Predmetno područje |
Vrijeme početka |
Mjesto |
Adresa |
Prijave do |
Prijava |
Voditelj |
|
Inkluzivno obrazovanje / Inkluzivní vzdělávání
|
Nacionalne manjine - Češka
|
02.04.2024. u 06:00 sati
|
ZŠ Jasanová, Brno, Češka Republika
|
Český národní dům, Masarykova 5
|
27.03.2024.
|
27
/
35
|
Jitka Stanja Brdar, prof.
|
Prijava / Odjava
|
Različite zadaće suvremenog odgojno- obrazovnog rada
|
Politika i gospodarstvo/Sociologija
|
02.04.2024. u 08:45 sati
|
II. gimnazija
|
Križanićeva 4, Zagreb
|
29.03.2024.
|
10
/
11
|
Andreja Burić, prof.
|
Prijava / Odjava
|
Znanstvena postignuća u biologiji
|
Opći skupovi u suorganizaciji AZOO-a
|
02.04.2024. u 09:00 sati
|
Osijek
|
Odjel za biologiju, Sveučilišta J. J. Strossmayera Ul. cara Hadrijana 8/A, 31000, Osijek
|
02.04.2024.
|
58
/
60
|
Marina Ništ, prof.
|
Prijava / Odjava
|
Stručni skup Županijskog stručnog vijeća učitelja engleskog jezika Splitsko-dalmatinske županije
|
Strani jezik - engleski
|
02.04.2024. u 09:00 sati
|
Split
|
Split
|
01.04.2024.
|
29
/
70
|
IVANA BOKAVŠEK
|
Prijava / Odjava
|
Županijsko stručno vijeće učitelja razredne nastave OŠ Mato Lovrak Nova Gradiška, OŠ Ljudevita Gaja Nova Gradiška, OŠ „Matija Gubec“ Cernik
|
Razredna nastava
|
02.04.2024. u 09:00 sati
|
OŠ Mato Lovrak Nova Gradiška
|
Benkovićeva 39, Nova Gradiška
|
02.04.2024.
|
20
/
41
|
IRMA ARBUTINA ĐIKIĆ
|
Prijava / Odjava
|
Županijsko stručno vijeće učitelja razredne nastave Brodsko – posavske županije ( OŠ Dragutin Tadijanović, OŠ “Ivan Goran Kovačić“, OŠ “Antun Mihanović“, OŠ “Bogoslav Šulek“, Slavonski Brod)
|
Razredna nastava
|
02.04.2024. u 09:00 sati
|
OŠ Dragutin Tadijanović, Slavonski Brod
|
Naselje Andrije Hebranga 12/1 Slav. Brod
|
02.04.2024.
|
32
/
50
|
ALMA PITLOVIĆ
|
Prijava / Odjava
|
Županijsko stručno vijeće učitelja razredne nastave Osnovna škola Ivana Gorana Kovačića Staro Petrovo Selo; Osnovna škola „Antun Mihanović ” Nova Kapela, Batrina; OŠ Markovac Vrbova; Osnovna škola „Ljudevit Gaj“ Lužani
|
Razredna nastava
|
02.04.2024. u 09:00 sati
|
OŠ "Ljudevit Gaj", Lužani
|
Vladimira Nazora 59, 35257 Lužani
|
02.04.2024.
|
22
/
40
|
GABRIJELA ČULJAK
|
Prijava / Odjava
|
Međužupanijsko stručno vijeće učitelja talijanskog jezika za Zadarsku i Ličko-senjsku županiju
|
Strani jezik - talijanski jezik
|
02.04.2024. u 09:00 sati
|
ZADAR
|
Trg Gospe Loretske 3, Zadar
|
02.04.2024.
|
8
/
30
|
SONJA LOVRIĆ - LILIĆ
|
Prijava / Odjava
|
Međužupanijsko stručno vijeće nastavnika talijanskog jezika u SŠ za Zadarsku i Ličko-senjsku županiju
|
Strani jezik - talijanski jezik
|
02.04.2024. u 09:00 sati
|
Zadar
|
Osnovna škola Krune Krstića /Trg Gospe Loretske 3, Zadar
|
02.04.2024.
|
7
/
20
|
INA MANDŽO FABIJANIĆ
|
Prijava / Odjava
|
Županijsko stručno vijeće učitelja razredne nastave
|
Razredna nastava
|
02.04.2024. u 09:00 sati
|
OŠ Nikole Andrića, Vukovar
|
Voćarska 1
|
02.04.2024.
|
37
/
70
|
KRISTINA ŽUVIĆ
|
Prijava / Odjava
|
3. Stručni skup stručnog vijeća nastavnika klarineta, saksofona, oboe i fagota
|
Glazba i ples
|
02.04.2024. u 09:00 sati
|
Jastrebarsko
|
Zrinski Frankopanska 13
|
01.04.2024.
|
19
/
99
|
Goran Jurković
|
Prijava / Odjava
|
Međužupanijski stručni skup za učitelje i nastavnike Istarske, Primorsko - goransku i Ličko senjsku županiju Tjelesne i zdravstvene kulture
|
Tjelesna i zdravstvena kultura
|
02.04.2024. u 09:15 sati
|
Osnovna škola Podmurvice, Rijeka
|
Podmurvice 6, 51000 Rijeka
|
01.04.2024.
|
66
/
70
|
Ljiljana Hanžek
|
Prijava / Odjava
|
Međužupanijski stručni skup za voditelje ŽSV-a RN Problemska slikovnica za djecu mlađe školske dobi
|
Razredna nastava
|
02.04.2024. u 09:30 sati
|
Đakovo
|
OŠ Josipa Antuna Ćolnića, Trg Nikole Šubića Zrinskog 4, 31400, Đakovo
|
02.04.2024.
|
20
/
21
|
Mirela Skelac, univ. spec. act. soc.
|
Prijava / Odjava
|
Filmska pismenost - radionica pisanja scenarija
|
Izvannastavne aktivnosti
|
02.04.2024. u 10:00 sati
|
Opatija
|
Gimnazija Eugena Kumičića Opatija, Drage Gervaisa 2 Opatija
|
02.04.2024.
|
25
/
40
|
Ivana Ivančić Medved, prof.
|
Prijava / Odjava
|
Provedba metode simuliranih suđenja u srednjim školama; stručni skup iz Građanskog odgoja i obrazovanja; Osječko-baranjska, Vukovarsko-srijemska, Brodsko-posavska, Požeško-slavonska i Virovitičko-podravska županija;
|
Građanski odgoj i obrazovanje
|
02.04.2024. u 10:00 sati
|
Osijek, Prosvjetno-kulturni centar Mađara u Republici Hrvatskoj
|
Prosvjetno-kulturni centar Mađara u Republici Hrvatskoj, Drinska 12a, 31000 Osijek
|
02.04.2024.
|
34
/
40
|
mr. sc. Tomislav Ogrinšak
|
Prijava / Odjava
|
ŽSV učitelja razredne nastave Osnovne škole Okučani, Dragalić, Rešetari, Adžamovci i Davor
|
Razredna nastava
|
02.04.2024. u 10:00 sati
|
Okučani
|
A. Stepinca, 35 430 Okučani
|
02.04.2024.
|
21
/
40
|
RAHELA RADECKI IVAKIĆ
|
Prijava / Odjava
|
Županijsko stručno vijeće Požeško-slavonske županije za izvannastavne aktivnosti za osnovne i srednje škole
|
Izvannastavne aktivnosti
|
02.04.2024. u 10:00 sati
|
Jakšić
|
OŠ "Mladost", Kolodvorska 2, Jakšić
|
02.04.2024.
|
17
/
30
|
MARIJANA BENIĆ
|
Prijava / Odjava
|
Edukacija za implementaciju programa LQ Vještine za adolescenciju
|
Školski preventivni programi
|
02.04.2024. u 10:30 sati
|
OŠ Kralja Zvonimira
|
BRAĆE RADIĆA 67, 21210 SOLIN
|
31.03.2024.
|
73
/
75
|
Alma-Marija Rovis Brandić, mag. paed. soc.
|
Prijava / Odjava
|
Županijski stručni skup za nastavnike engleskog jezika u srednjim školama Šibensko-kninske županije
|
Strani jezik - engleski
|
02.04.2024. u 11:00 sati
|
Tehnička škola Šibenik
|
Ante Šupuka 31
|
01.04.2024.
|
11
/
35
|
ANITA ŽIVKOVIĆ
|
Prijava / Odjava
|
STEAM DAY - ŽSV učitelja tehničke kulture Zagreba
|
Tehnička kultura
|
02.04.2024. u 11:00 sati
|
Zagreb
|
Tehnički muzej Nikola Tesla, Savska c. 18.
|
31.03.2024.
|
12
/
30
|
SANJA KOVAČEVIĆ
|
Prijava / Odjava
|