"Poštujte naše znakove"

Danas je u našoj školi održana preventivna akcija pod nazivom " Poštujte naše znakove ".Akcija je provedena u skladu s Nacionalnim programom sigurnosti cestovnog programa.

Organizatori akcije bili su Služba za sigurnost cestovnog programa , Službe prevencije Ravnateljstva policije i PU Virovitičko-podravske u suradnji sa Virovitičko-podravskom županijom , Gradom Slatinom i Općinom Voćin. Uz edukativno-preventivni program održane su interaktivne radionice "Manje oružja, manje tragedija","Mali forenzičari", "Mala škola prve pomoći" te vožnja mobilnim poligonom "Sigurno u prometu". Učenici su mogli pogledati prezentacije opreme i načina rada Crvenog križa Slatina, Parka prirode Papuk, DVD-a Voćin te HGSS Orahovica.

Osim učenika najnižih razreda naše škole , PŠ Ćeralije, PŠ Hum i Dječjeg vrtića "Jelenko" dragi gosti su nam bili i učenici nižih razreda OŠ "Josip Kozarac" iz Slatine.

Slike pogledajte ovdje.

objavio: Božica Vujić   datum: 2. 11. 2017.

« Prosinac 2017 »